Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Няма да ме има от... до...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyСря Сеп 01, 2010 5:05 am

Ако вашите ви карат да заминете при баба и дядо или на почивка с гаджето, пишете от кога до кога ви няма за да знаем и за да си наваксате уроците когато се върнете.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Медроу
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
проф. Медроу


Брой мнения : 76
Points : 102
Reputation : 1
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Where the sun is raising...

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Пия и човешка и животинска кръв. Манипулация на спомените, обичам дарбата си. Мога да припомням разни случки на жертвите си или просто да изтривам спомените им, или да им ги прожектирам като видения.
Външен вид: Дълга до средата на гърба ми руса коса, кожа по - бледа от тази на обикновен вампир, големи кафеви очи, ласкава и запленяваща усмивка.

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyСря Сеп 15, 2010 6:57 pm

Ами, моя милост е поставена в много неудобна ситуация - почвам даскало и наще не ми дават комп... За време? Ами има шанс ако се справям в даскало да мога да сядам по някое време, но зависи от много неща. Тьй че ме бройте за безследно изчезнала до другот лято Няма да ме има от... до... 684430
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyСъб Окт 02, 2010 3:56 am

Такам, аз сигурно ще се върна към началото на годината тук не, че дотогава няма да влизам. Напротив, ще влизам, и дори ще пиша може би. Но рядко и не РП-та. Съжелявам, просто сега имам важен изпит и...
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyСря Ное 17, 2010 7:37 am

до края на месец ноември ме няма.
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyСря Яну 05, 2011 8:38 am

Ох, Ице, Крис, много съжелявам, но...
Налага ми се да ви напусна за... неопределено време, което според моите предположения ще е от около 3 месеца... най-вероятно ще се върна лятото, макар че, ще направя всичко възможно да съм тук преди това. Съжелявам много. Въпреки всичко, ще влизам от време на време, може би колкото да отговоря на някое и друго ЛС, но за РП-та ще ми е невъзможно... Чао, мили, дано съм тук преди това...

П.П.: Мда, казах, че ще отговарям на ЛС-та... и това означава... моля, не ми обърквайте предмета, моля!!! Смятам да си го взема пак! Ице знае програмата... ако не... едно ЛС и обезателно отговарям!!!!! Моля, моля, моляяяя!!! Знам, че ме няма много време... но... ще се опитам, искренно ще се опитам да си продължа уроците(виж си ЛС-то, Ице)...
Върнете се в началото Go down
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyПет Яну 28, 2011 2:26 pm

Та...исках да се извиня за дългото си отсъствие, а причината е...че си забравих паролата ;ддд ...
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... EmptyСря Фев 16, 2011 10:18 pm

Няма ме за известно(неопределено) време.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Няма да ме има от... до... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма да ме има от... до...   Няма да ме има от... до... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Няма да ме има от... до...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Няма да ме има от... до...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: