Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+5
Лестор Вокил
проф. Фейронин
проф. Робъртсън
проф. Медроу
проф. Ведет
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Сеп 13, 2010 3:03 am

First topic message reminder :

Тук ще се обсъждат всякакви предложения които дадете. Който има идея за предмет, нова тема или нещо с което можем да подобрим форума, да пише тук. Мненията ще се обсъждат от админите и преподавателите в срок от 1 седмица.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966

АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 2:49 am

Ще обновим форума, моля предложете някакви идеи... вампири, върколаци, зомбита, магьосници, всичко...аз имам една идея но мисля че е малко глупава... Ангели с/у Дяволи ... нещо като двубои да бъдат и пак ще е училище само че ще се учат на някакви странни там техни си неща
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 3:25 am

Ъмм...Може да има и самодиви, зооморфи и нещо подобно! Знам, че идеята е тъпа, но поне няма да има нищо общо с НОРЕАН! А и предложението на проф. Ведет ми харесва, може да има и ангели и демони! А може и мутанти / от Х мен/ ? Е какво смятате, добавяме ли новите видове?
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 3:37 am

Може би..все още обмислям как ще стане, колко вида да бъдат, колко курса и дали да бъде училище.Аз се изчерпах до ангели с/у дяволи :X

Дадоха ми супер идея! /Аратра Диърти-Сияна (ученичка в ,,Нореан")/ Ще имаме чародеи. От тук нататък историята се променя. Няма да бъде по сагата ,,Здрач". Ще си измислим наша си история.Което ще рече - Няма Кълънови, няма Бела... Тези които вече имат създаден герой, моля, нека да променят малко историята си, според характеристиките на видовете.

П.П. Душа, спасяваш ми живота Предложения - Page 2 331903


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Чет Сеп 30, 2010 4:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 9:11 pm

Супер, ще си имаме чародеи!

Ами ако не е училище може да е нещо като град ( Знам, тъпа идея, но това ми беше първото на ума). Но дори и да си остане училище, няма да е като да сме взели идеята от " Нореан" , защото ще има доста повече видове, демек и предметите ще са различни и ще са повече. Предлагам да си остане училище!

П.П.: Ами не разбрах, приемате ли ми идеята за другите видове, които изброих по - горе ( самодиви и зооморфи) !?
Върнете се в началото Go down
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Сеп 27, 2010 10:41 pm

Ето няколко интересни предмета, които можем да имаме:

Историята на магията ( чародеи и чародейки)
Изучаване на магическите същества ( всички видове)
Трансформация ( зооморфи ( ако имаме), а ако нямаме за Върколаци)
Литература ( всички видове)
Усвояване на магията ( чародеи и чародейци)

Ами за сега е това и ако Ви харесат бих искала да съм учителка по " Изучаване на магическите същества".
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyВто Сеп 28, 2010 12:30 am

ами незнам. Първо че много ще станат предметите, а нямаме учители и второ това разбрах че са неща като вампирите и върколаците (заоморфи и още какви бяха другите незнам), нека да си останим с първоначалната идея за вампири и върколаци. Освен всичко което изредих, ще трябва да си променяме видовете на вече съществуващите герои, характеристиката на видовете и ученикът който вече имаме Предложения - Page 2 676637, също ще трябва да си променя историята и всичко останало, а аз като го познавам, той даже не искаше да се регистрира. И сега, след всички тези причини, предполагам че ще си останем с вампирите и върколаците. Моля, да ме разберете, просто няма как да накарам всички потребители и дори мен самата да си променяме цялата история про положение че дори незнам какви същества са те. За вампирите и върколаците зная поне малко, някъде от легенди, някъде от ,,Здрач". А самодивите и сирените няма как да ги включим тъй като те трябва да се учат да се слеят с хората.

П.П.: Идеята ти ми харесва, но! История на магията-добре, Усвояване на магията-добре, Трансформация (за върколаци)-добре. Магически същества нямаме. Самите видове не са магически. Те са изрязани от легендите и са пейсктнати във форума. Чародейте не са магически същества, те са хора със свъх сили някакви си. Незнам, трябва да потърся точно какви са. Литература, да но трябва да е само за чародейте, тъй като те трябва да учат заклинания и магий. ЗАБРАНЕНО Е ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ ДА ПИШАТ МАГИЙ ТЕГЛЕНИ ОТ НЕТА И ДА ИМА ПРЕДМЕТ БЯЛА И ЧЕРНА МАГИЯ! Чела съм че някой са може би пряко свързани с живота и носят нещастия. Може да е някаква хипер глупост но го забранявам! Ако трябва, всички преподаватели веднъж седмично ще пишат масово ЛС или по скайп и заклинанията да се измислят общо!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 4:38 am

Ице, ти нали ме помолуи да намеря нещио в нета за чародеите... аз не намерих нищо, обаче мозъчето ми въпреки всичко си работеше и измисли нещо... че е тъпо, тъпо е, че е напълно откачено също е вярно, ама...


Последната промяна е направена от проф. Брекдаун на Чет Сеп 30, 2010 7:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyЧет Сеп 30, 2010 5:06 am

ммм запази го някъде това...може да го използваме в някой от часовете. Но ако може махни там където се убиват с колове и огън, това е легендата за вампири. По възможност измисли по някакъв друг начин да умират... И някак трябва да се напаснат нещата с характеристиката която съм описала... Ако искаш ще ти помогна (в събота, сега нямам време). Но искам това съобщение (твоето), да си го запазиш някъде за да не го виждат ученици, а съобщението можеш или да го изтриеш или само да напишеш че си измислила нещо...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПет Окт 01, 2010 5:55 am

СТОП на Задължителните предмети.

НАЧАЛО на Незадължителните.
Последно, ще имаме ли езда (за допълнителни точки към видовете)?!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПет Окт 01, 2010 7:18 am

Точно за това мислех! И се оказа, че има начин. Ако ги яздят само чародеите и върколаците и часовете минават докато най-опасните /първокурсниците/ са надалецч, например имат час по лов, държенето на коне става възможно...

А, и имах въпрос. Какво ще рече да имаме два предмета? Да си направим втори герой? и можем ли да си направим и герой-ученик?
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСъб Окт 02, 2010 2:13 am

Сега като се замислих един от видовете няма да бъде особено доволен, а именно върколаците. Добре, съгласявам се, няма да имаме езда (,а и вампирите няма да могат да получат допълнителни точки). Трябва да измислим някакъв незадължителен час, който ще бъде само за развлечение и допълнителни точки.

И за въпроса ти, ако питаш дали да си преподавател по два предмета, не е задължително да си създаваш втори герой-преподавател. И за другия въпрос, да можеш да си създадеш герой-ученик. Всички преподаватели могат.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Лестор Вокил
Първокурсник
Първокурсник
Лестор Вокил


Брой мнения : 114
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 28.09.2010
Age : 47

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант: Щит с-у други дарби.
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСъб Окт 02, 2010 5:29 pm


Не знам ученици могат ли да пишат тук, но ако да предлагам да имаме фехтовка като незадължителен предмет

Върнете се в началото Go down
http://www.place-of-magic.darkbb.com
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСъб Окт 02, 2010 8:20 pm

Мм аз съм съгласна, но искам да чуя мнението й на другите...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyНед Окт 03, 2010 10:46 pm

съгласна
Върнете се в началото Go down
проф. Медроу
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
проф. Медроу


Брой мнения : 76
Points : 102
Reputation : 1
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Where the sun is raising...

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Пия и човешка и животинска кръв. Манипулация на спомените, обичам дарбата си. Мога да припомням разни случки на жертвите си или просто да изтривам спомените им, или да им ги прожектирам като видения.
Външен вид: Дълга до средата на гърба ми руса коса, кожа по - бледа от тази на обикновен вампир, големи кафеви очи, ласкава и запленяваща усмивка.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyНед Окт 03, 2010 11:51 pm

Майчице, какво е станало тук докато моя милост учи английски! Браво! Всичко много ми харесва! А за фектофката и аз съм съгласна! И о, да не забравя, моето Хранене и там какво беше - матеряла в момента го мисля, но обещавам няма да има нищо общо с НОРЕАН или който и да било друг форум!
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Окт 04, 2010 12:06 am

Само да те питам докато си тук... ти се заемаш да ги научиш да се контролират/от човешка кръв/, нали?
Върнете се в началото Go down
проф. Медроу
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
проф. Медроу


Брой мнения : 76
Points : 102
Reputation : 1
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Where the sun is raising...

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Пия и човешка и животинска кръв. Манипулация на спомените, обичам дарбата си. Мога да припомням разни случки на жертвите си или просто да изтривам спомените им, или да им ги прожектирам като видения.
Външен вид: Дълга до средата на гърба ми руса коса, кожа по - бледа от тази на обикновен вампир, големи кафеви очи, ласкава и запленяваща усмивка.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Окт 04, 2010 3:30 pm

Мхм, нещо такова. Ще ги уча както да се хранят с човешка, така и с животинска кръв. И да уточня за Бубето - ще ги задължавам да се хранят и по двата начина. Т.е. единия час ще ловуваме сърнички а другия хора. И като незадължителен за чародеите предлагам нещо като градинарство,но чрез магия. Не е задължително да е точно градинарство, но да е предмет за практика. А пък може във въпросния час да се практикува овладяване на четирите елемднта - вода, въздух, огън, земя! Брей, аз съм цял гений! Предложения - Page 2 271631
Върнете се в началото Go down
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Окт 04, 2010 9:32 pm

Харесва ми предложението на Медроу, а за фехтовката и аз съм съгласна, ама само да ви предупредя, че май вече се събират много предмети и предлагам програмата да я направим по отделно, което ще означава да направим отделна програма за чародеите, вампитата и вълчовците. И във всяка програма се вписват само предметите на даденият вид!!!
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyВто Окт 05, 2010 1:45 am

И какъв е смисъла? Всеки си гледа неговият вид. Според мен няма да има проблем да си гледат програмата ако е обща...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyВто Окт 05, 2010 3:55 am

Видях, че имам две стаи, една за вълчовците и една за вампчовците. Проблем: няма как да пиша 80 урока на година. Въпшрос: може ли да са заедно?
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyВто Окт 05, 2010 4:23 am

Ти по какво преподаваш? ,,Да се впишем"? Ами попринцип би трябвало да са заедно, но явно нещо съм го объркала и трябва да го преместя. Ако имаш нещо друго впредвид кажи, защото попринцип върколаците не могат да пишат в стаите за вампири, както и останалите видове: Вампири не могат при върколаци, не могат и при чародеи. Върколаци не могат при вампири и чародеи, чародеи не могат при вампири и върколаци. Следователно няма как да са в отделни стаи и да са заедно... Ще бъде преместено в Общи класни стаи.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyСря Окт 06, 2010 12:38 am

Айде и аз да предложа нещо...Да живнем малко... Трябва да има малко живот преди да започне учебната година. Моля, някой, който и да е, да пише на беседката. Просто трябва да има нещо писано преди да започнем. Предложения - Page 2 686885
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Роуз Блекълбери
Първокурсник
Първокурсник
Роуз Блекълбери


Брой мнения : 49
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 24.10.2010
Age : 29
Местожителство : In Middle in Nowere

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 2:59 am

Значи имам няколко идеи за някой идеи не знам дали ще го одобрите ,но все пак ще ги кажа.Според мен ще е хубаво освен въркораци,вампири и чародеи да учат още няколко магечески създание ,защото става малко банално а и е дсота срещано вампир върколак.Предлагам в форума ако може да учат амазонки,харпии,самодиви,русалки,валкюрии,мутанти,вещери,демони,ангели,паднали ангели ,елфи,шрифтъри или ако не може да изберете няколко от тези същества и да ги добавете.За допълните уроци може да вкарате примерно музика,танци и хеография,спорт но като цяло да има под раздели ако ме разбирате,древни езици,митология,литеретура и някакви там.За допълнители предмети да чародиите може да се добави изучавенето на бялага магия и предпазването срещу черната магия и същества.Може да добавите още някой забележителности или места в града или в училището да се разширят темите малко да има някакви клубове или нещо подобно.Идеите ми са тъпи но исках да си ги споделя.
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 3:33 am

Ммм душа, ние това с останалите видове сме го говорили и сме го обсъждали с проф. Норт. Няма как да стане. Първо че ще има сто пъти повече работа за админите и модераторите. Второ, че трудно се помнят толкова много видове. Трето те ще увеличат тройно кулите в училище и тъй като и шест са много, но все някъде трябва да спят и да се прибират учениците. Етажите щяха да бъдат много ама много повече. Също, на никой няма да му се пише история на всеки един вид както и описание за всяко едно нещо. Самото създаване на характеристиката само на един вид е мъчително пък камо ли 15 вида. И последно, форума беше създаден по сагата ,,Здрач" и беше някакво жалко, мижаво, траги-комично подобие на форум ,,Нореан". Което пък доведе до спорове и решихме да станем училище за вампири, върколаци и чародеи. Но от там цялата идея се промени и вече не се водим по книгите на Стефани Майер, ами си създадохме свой си свят. И понеже не ни се пишеше наново характеристика на видове за които дори не съм чувала, оставихме вампирите и върколаците и добавихме магьосници (чародеи). Също така за идеята ти за бялата и черната магия, няма да има такива неща като отделен предмет, тъй като трябва предметите за всички видове да са по равно и сме направили един общ предмет - Магия и заклинания. И това за училището и стаите и града и всичко което каза, ами всеки който има идея за стая или някаква такава тема, може да пише в тази тема и ще я добавим и също така ще добавим точки към вида му. Надявам се да съм обяснила всичко. Ако имаш още въпроси, питай. Предложения - Page 2 271631
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Роуз Блекълбери
Първокурсник
Първокурсник
Роуз Блекълбери


Брой мнения : 49
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 24.10.2010
Age : 29
Местожителство : In Middle in Nowere

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 6:04 am

Знам идеята ми е тъпа,но все пак реших да си я кажа.Но за града където ще го създали наистина трябва да се направят теми,защото като гледам е само една.
П.П Който напарви подобен форум с такива същества ще уари джакпота.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Предложения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: