Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 На беседката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: На беседката   На беседката EmptyВто Сеп 07, 2010 6:51 am

На беседката Besedk10

Някъде навътре из всичките цветя и дървета, зад пейките, имаше беседка, на която върколаците и чародейте си почиваха от време на време, а вампирите просто стояха там. Най-често момичетата се събираха на това място, за да обсъдят модните тенденций, някое друго момиче което ги дразнеше или просто да поклюкарстват за момчетата. Беседката беше дървена, но дървото беше колкото да крепи цветята отгоре, които я украсяваха. Беше нещо като коридор и в дъното имаше малко диванче и масичка за кафе, върху която незнайно защо имаше саксия с цвете.


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Съб Апр 09, 2011 3:00 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На беседката   На беседката EmptyПет Сеп 24, 2010 1:43 am

Тишината беше навсякъде. Дълбока. Завладяваща тишина. Слънцето грееше силно, но птичките не пееха. Прелитаха от клон на клон, изчуруликваха нещо кратичко и млъкваха. Бях се запътила към беседката. Цветята вече бяха разцъфнали и ароматът им беше навсякъде. Седнах на малката пейка която беше вдъното на дървеното коридорче, заобиколено със зеленина. Преместих възглавничките и седнах от другата страна. Слушах нищото. Слушах тишината. Съвсем скоро нямаше да бъде толкова тихо. Съвсем скоро училището щеше да се напълни с ученици. А още по-скоро щяха да дойдат преподавателите. Надявах се да са достатъчно опитни в това което ще преподават. Изведнъж се чу някъде от входа изскърцване на врата. Главната порта се беше отворила. Някой идваше. Но не веднага. Чуваха се ударите на високи точкета из коридорите. Изкачване на стълби. Затваряне на врата. Май трябваше да отида и да проверя. Но не, останах на мястото си. На беседката беше невероятно... Токчетата отново се чуха. Слизане по стълби - първите стълби на първият етаж, към входа. Точно три стъпала. Вратата през която бях минала преди минути се отвори отново. Усетих аромата на вампир. Идваше към мен, явно беше усетил моята. Но не беше млад вампир. Беше някой който дълго време е оцелявал с животинска кръв. Не се усещаше и капчица човешка. Все още беше далеч когато извиках:
- Здравей. ...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На беседката   На беседката EmptyСря Окт 20, 2010 4:24 am

Денят беше малко особен за мен. Имах някокво странно чувство, по скоро лошо предчувстие. Реших да отида до беседката, за да се разсея малко.
Когато стигнах някой извика...
- Здравей! - гласът ами отчасти ми беше познат, но не бях съвсем сигурна. Приближих се и...това да не би да беше директорката, почти бях обедена, че е тя.
- Здравей...Хей ти си директорката, нали така?! - попитах и миг по късно се чуха стъпки, някой явно се беше насочил насам....
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На беседката   На беседката EmptyЧет Окт 21, 2010 2:21 am

- Здравей...Хей ти си директорката, нали така?! - попита ме вампирката.
- Мхм - в този момент се чуха стъпки но не обърнах особено внимание. Рано или късно щяха да ни открият. Все пак замъкът не беше толкова голям. Какво са четири етажа и шест кули? Имаше и още нещо. Бях отпечатала стотици копия на карта на училището така че учениците лесно щяха да се ориентират. - Между другото името ми е Анжел Ведет. А ти си? - любопитно погледнах стоящата пред мен.
- Името ми е Кейтлин Робъртсън. Преподавателка съм по Изучаване на магическите съществ. Приятно ми е... - след което последва кратка пауза.
- Е, как ти се струва училището? - попитах с проявено любопитство. Въпреки, че нямаше много да се види, докато навсякъде е пусто. По интересно щеше да бъде ако учениците тичаха из коридорите и ,,някой" (в случая не друг, а именно аз) им се кара да забавят темпото и да ги стресира малко факта, че тук не е игрище, а училище което има за цел да обучи, а не да разкрепости още повече новородените вампирчета, новотрансформираните върколачета и новооткрилите дарбата си чародейчета.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На беседката   На беседката EmptyЧет Ное 11, 2010 6:30 am

Брекдаун се беше излегнала на един шезлонг, на едно балконче, напълно забравила целия свят. Беше облечена доста леко - всъщност само по едни цикламени бански две части - и слънцето пареше при допира с кожата и'. Но, свикнала с това, учителката беше напълно погълната от книгата, която държеше в ръцете си и на шейка, който пиеше.
Изведнъж тя остави всичко това на масичката до нея, вдигна очилата си с големи бели рамки на главата си и се огледа. Дворът беше абсолютно пуст... не, не съвсем. Тя видя една сянка да броди бездейно. Или... не, Брекдаун прецени, че фигурата се беше запътила към една беседка. Тя се усмихна и влезе за секунди в кабинета си. След броени минути тя вече тичаше по стълбите с бежовия си пуловер с V-деколте и розовата си пола.

С едно бързо движение, Брекдаун изкачи няколкото стъпъла. Още преди това, двете учителки я бяха поздравили.
- Здравейте! - отвърна им тя. - Аз съм Мелиса Брекдаун, по Да се впишем...
- Ведет - беше краткия отговор на директорката, придружен с ослепитална усмивка.
- Робъртсън, Изучаване на магическите същества - отговори и другата професорка по краткия начин на Брекдаун. Последната се усмихна и се настани на една пейка.


П.П.:Съжелявам за краткостта и не-описателността...
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На беседката   На беседката EmptyСря Ное 17, 2010 5:09 am

Анжел направи място на проф. Брекдаун да седне. Тя зае мястото до директорката и се настани удобно.
- Знаете ли, че трябва да организираме бал? - каза Ведет, когато погледна към наближаващите облаци. Странно защо, това й напомни, че идва началото на учебната година. Другите преподавателки се спогледаха. Вероятно се чудеха от къде й е дошло пък това. И тя самата не знаеше. Нещо сякаш я цапна с чук, само дето не й беше излязла цицина и нямаше синина. В действителност беше мислила за това от доста време. Още преди да премине през портите на училището. Беше мислила за бал ,,Нощ в облаци". Момичетата със сини блестящи рокли, момчетата в черни или сиви костюми със бели ризи. Представяше си го повече от перфектно. Само дето май другите имаха друга представа за това което трябваше да стане.
- Всъщност предполагахме че ще има нещо такова, но май никой не е мислел особено за това - каза една от преподавателките.
- Освен мен... - чаровната усмивка на вампирката се показа под лека форма на смях.
- Някакви идеи...?
- Ами всъщност смятах това да го обсъдим заедно със всички преподаватели. - сякаш това беше намек, че трябва да се прибират вътре и да свикат събрание. Така си и беше. Директорката се изправи и погледна към двете преподавателки с поглед от типа ,,Хайде, нямаме време, въпреки че сме вампири...". Трите тръгнаха към кабинетите си, а Анжел постави бележка на входа, че преподавателите трябва да се срещнат в голямата зала за да обсъдят подготовката за бала.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Sponsored content





На беседката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На беседката   На беседката Empty

Върнете се в началото Go down
 
На беседката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: