Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая EmptyСря Сеп 01, 2010 6:19 am

Общата стая Put4

Общата стая беше едно от любимите местенца на вампирите. Може би, защото тук се събираха със съучениците си, след учебния ден без да мислят за уроци и други неща които тормозят мозъците им, когато са напрегнати. Често заставаха пред прозорците покрити с плътни завеси, за да се порадват на изгрева, или посядаха в диваните и креслата с книга в ръка, или просто седяхя някъде прави, като каменни статуи, глухи и неми за всичко около себе си.


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Пет Апр 08, 2011 4:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Карли Милър
Първокурсник
Първокурсник
Карли Милър


Брой мнения : 31
Points : 38
Reputation : 0
Join date : 19.10.2010

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Окт 24, 2010 10:43 pm

Днес беше първият ми ден в новото училище. Беше цяло чудо че имаше такива училища. Не вярвах, че има хора които са способни да основат такива училища, бях изумена.
Когато влезнах през портите на Soleil et Lune ахнах. Вътре беше толкова красиво. докато оглеждах обстановката се сетих че трябва да "паркирам" някъде багажа си. Отидох да поогледам наоколо и видях карта на училището.
- Точно това ми трябваше! - успокоих се. "Общата стая на вампирите -> иточните кули" Когато стигнах до източните кули, лесно се ориентирах и влезнах в общата стая. Оставих куфарите, които бяха три на брой. След като ги оставих излезнах навън, да поогледам наоколо.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Първокурсник
Първокурсник
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 23
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 24.10.2010
Age : 28

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Има дарбата да предизвиква чувство за разврат и отмъстителност в околните
Външен вид:

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyПон Окт 25, 2010 12:35 am

Дмитрий Петърхоф.Ох това име.Напоследък се превръщаше в синоним на престъпник и гоолям прелюбодеец.Като се има предвид и способността му,просто нямаше как да бъде друго яче.
Въпреки,че беше вампир имаше ужасно чувство за ориентация.Хубаво,успя да пристигне в академията,но вътре не можа да се оправи.Видя картата,но докато стигне до източните кули обиколи три пъти цялата сграда..И все пак накрая стигна.
Влезе в общата стая и там завари едно момиче.Сигурно и тя беше нова.Остави куфарите си на земята и побърза да излезе и да поразгледа,този път по-добре
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Общата стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: