Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Карта или GPS

Go down 
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Карта или GPS Empty
ПисанеЗаглавие: Карта или GPS   Карта или GPS EmptyНед Апр 10, 2011 5:40 am

Може би има много неориентирани, като моя милост, за това направих ,,карта" на училището. Искрено се извинявам ако някой го приеме за гавра. Повече от 3 часа се мъчих над компютъра и съжелявам но със Paint не става нищо. Но все пак, за неориентираните душици може би ще е поне малко полезно. Карта или GPS 271631 Та, това е поглед отгоре на училището, когато имам нерви, ще направя и всеки отделен етаж. Да се надяваме, че няма да са толкова скапани колкото дворовете, но както казах, Paint е възможно най-скапната програма, става бавно, но е опростена и не ми се занимаваше със фотошоп.

out look

Та, нека обясня. Кръглите големи червени работи са кулите на вампирите.
Тези в оранжаво са на върколаците.
А тези в зелено - на чародеите.

Главната порта е най долу - между червената и оранжевата кула. От нея има пътечка стигаща до входа на сградата (стъпала и голяма дървена врата) - между двете зелени кули.
Когато се завие надясно от входа и се ,,върви" само напред, се стига до вътрешната поляна. Разделя ги отново една дървена врата със стълби. От нея започва пътечка преминаваща през целия вътрешен двор. Но още сме на вратата. Така стъпваме на пътечката и завиваме наляво. Продължаваме малко нпред и пътечката се разделя. Ако завием още един път наляво, стигаме до голямото зелено нещо а именно - лабиринтът. Отвън има 10 пейки (тези кафеникави правоъгълничета). Понеже в описанието на лабиринта е казано че от полянката, той не се вижда от дървета, тези по-тъмно зелените кръгчета са дървета. А това синьото в лабиринта е езерцето което също е описано. Да се върнем на пътечката. Стигаме там където се разделя и тръгваме по дргия път. Завиваме веднъж наляво и продължаваме напред. Само напред. Ето там е беседката. Това кафявото са дървените й подпори, то не се вижда ама нищо. Та на тях има някакви си там цветчета, описани са в началния пост. Та излизаме от коридорчето на беседката и виждаме, че пътчето продължава. Ето там са цветята. Тези червени, жълти и розови нещица са цветя. Ами това еза вътрешния двор.. Оу, не. Това зеленото дето е навсякъде - то е трева, за тези които се чудят. И така, връщаме се от цветята, заобикаляме лабиринта, стигаме до вратата. Сега сме с лице към отсрещната стена, и с гръб към вратата за вътрешния двор ,,Та кой малоумник ще влиза назад?!". Да, както и да е. Изключете факта че си говоря сама. Карта или GPS 676637 Та, сега завиваме наляво и пак наляво и после пак на ляво. Така де, не стоите на едно място и да се въртите все наляво, вървите напред и като стигнете ъгъла, обръщате се наляво и продължавате. Та сега сме на горното оранжево кръгче. Вървим до средата на коридора. Там се завъртаме вече надясно и виждаме врата. Пак дървена, пак голяма. Така, отваряме ли я? Добре, отваряме. Леко! ,,Ох, ох, ох!" Има стълби! ,,Твърде късно" И сега пак сме вън. Това вече е външният двор. Сега пак има пътечка. Да повървим малко напред. Сега сме на поляната, ама айде да не тъпчем тревата. Стигаме до три зелени малки точици със нещо кафяво. до тях. Май не се вижда. Както е и да е. Има ги. Това са въжените люлки. Няма сега да се люлеем, а продължаваме напред. Да, има много зелени точици, не питайте колко време ми отнеха. И сега стигаме до едни жълто-оранжево-червени точици. Между тях има едно такова синьо. Та това е есенната градина. Ами да, нямаше как по друг начин да ги нарисувам. Айде сега да се връщаме. Та, гората е голяма, а и тя един вид е ограждението на училището, но няма сега да излизаме навън. Минаваме странно нарисуваните люлки и стигаме до разклонението. С лице сме към стълбите (на които някои вече се потъркаляха), и завиваме надясно. Продължаваме напред и стигаме до завой. Сега наляво и само напред. Стигнахме до езерото на мечтите или желанията или там каквото беше. Иии...ами това беше. Да се надяваме че няма да се изгубите. Карта или GPS 676637
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Карта или GPS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта или GPS   Карта или GPS EmptyПон Апр 11, 2011 5:18 am

приземен етаж

Така. Отново ще се изявявам като GPS навигация. Значи, стоим на входа - вече разбрахме къде е - този между двете зелени кули. И така. Влизаме. Завиваме наляво. И хоп - стена. Само дето е по-близко от колкото трябва. Я, има врата. Айде да влезем. Внимавайте да не ви цапардоса някой тиган по главата или да се опърлите на печката. Май разбрахте кое помещени е това. Да! Нали! Много е сложно. А за тези които не разбраха, говорим за кухнята - нищо лично, просто едва ли някъде другаде в училището ще има тигани, освен ако не се изживявате като Рапунцел (от Рапунцел и разбойникът) и да си държите един тиган под възглавницата. Карта или GPS 676637 Та, тук няма какво общо взето да се обяснява, шкафове, плотове... тигани. Попринцип няма да имате нужда да идвате тук, но ако ви се наложи, измисляте си сами къде са разположени всички уреди. Така. Излизаме вече, защото съм на диета. Не искам да се изкушавам. И сега, да продължим по същия коридор към който бяхме тръгнали. Само да кажа това зеленото е върха на кулата и е керемиден покрив. Не е зелено, а самата кула не отнема толкова много място от коридора, а съвсем малко ъгълче. И така, вървим, вървим, завиваме надясно, защото ще се блъснем в кулата на вампирите. И така. Вървим, вървим. Стигаме до другата червена кула. Там пак виждаме стая. Айде да влезнем вътре. Това е голямата зала. Добре, първото което виждаме от вратата е нещо бяло дето си няма цвят. Ми да, неутрално е. То е сцената, ако се наложи да имаме някакви представления или ди джей или каквото и да било друго. Добре, после какво виждаме. Нещо оранжаво, нещо зелено, нещо синьо и нещо червено. Ами това са масите. Синьото са преподавателите. В темата е описано, че всички покривки са бели така че тук е отбелязано, за да се различават. Черните точици са столовете. Червеното правоъгълниче е масата с кръв, а зелено-оранжавото е масата с храните и напитките на върколаците и чародеите. Така, това е, за тази стая. Остана само още една. Излизаме и продължаваме по коридора, завиваме и виждаме врата. Айде и там да влезем. Това вече е пералното. Както пише в темата, има 30 перални и 30 сушилни. Светлосивото са перални а тъмносивото са сушилните. В началото, до вратата, има кошове за мръсните дрехи, над всяка пералня има по един прах и омекотител и там всичките му допълнителни работи. Всичките са с функция против котлен камък така че не пишете че се е раздрънкала и почва да тече. И сега, отиваме при долната оранжева кула и се завъртаме надясно. Вървим малко напред и виждаме стълби. Те водят към първи етаж. ВАЖНО! Пропуснах да кажа, входа на училището не е на приземния етаж, той е на първия. Все едно приземния етаж е мазето. Никой не си влиза в мазето и се качва на първия етаж, нали? Което ще рече че там където е входа, на приземния етаж е просто стена и когато влезем във училището, завиваме надясно, стигаме стълбите, слизаме по тях и чак тогава тръгваме към кухнята от която започнахме.

П.П.: Внесох някои промени. Тъй като голямата зала се предполага че трябва да е голяма и тъй като е на приземния етаж, няма нужда да се изобразяват вратите, но все пак за да се ориентира по-лесно човек, оставих стълбищата. И така, направих залата малко по-голяма вече си има дансинг или поне място където всички да могат да бъдат изправени без да се гъчкат и настъпват.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
 
Карта или GPS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВАЖНО... :: За училището-
Идете на: