Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на герой - Първи курс

Go down 
+3
Алексис Блейк
Лестор Вокил
проф. Ведет
7 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyПет Апр 01, 2011 4:52 am

Ако искате си създадете герой, тук е темата в която да се запишете. Но след като се запишете трябва да бъдете одобрени, чак тогава ще получите правото да пишете във форумите. Ето списъка който трябва да попълните. Ако не знаете за какво се отнася форума то задължително прегледайте ТАЗИ ТЕМА и ТАЗИ ТЕМА):

Име:

Години: човешки + вампирски/върколашки/чародейски

Вид: вампир/върколак/чародей

Външен вид: преди и след трансформацията

Характер:

История:

Талант (само за вампирите)/Дарба (само за чародей)*: Моля, да не се повтаря с талант/дарба на друг герой. Измислете си сами, не го чакайте на готово. И за тези които не са прочели темата с правилата, там ПИШЕ: Само 20 ученика ще имат таланти/дарби, преди започването на учебната година. След началото й ще бъдат избрани още 5 ученика които да получат таланти/дарби. Следователно На випуск, по 25 таланта. Ще се оценява по началният пост, а именно този в който си създавате герой, което ще рече - тази тема, тук!

Допълнително*: семейство; домашен любимец; талисман и т.н.

Хобита*:

графите отбелязани с * не са задължителни
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Лестор Вокил
Първокурсник
Първокурсник
Лестор Вокил


Брой мнения : 114
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 28.09.2010
Age : 47

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант: Щит с-у други дарби.
Външен вид:

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyСъб Апр 23, 2011 5:57 pm

Име: Лестор Вокил
Години=16 (14, почити 15 човешки и 1 чародейска)
Вид: Чародей
Външен вид:Лестор има светлокафеви очи и черна коса. Висок е 1,83м. Не е едър, нормално телосложение, но с хармонично оформени мускули дължащи се на усърдни упражнения. Най - често се облича в черно, но то е понеже харесва цвета.
Характер:Необщителен и трудно се сприятелява, но ако държи на някого би направил почити всичко за него /нея. Обича да се смее и шегува. Обикновено е спокоен и е трудно да го вбесиш, но ако това стане по - добре да не си наблизо. Доста е злопаметен. Пада си малко женкар. Освен това е любопитен.
История: Лестор е роден в България и е най-малкото дете. Има 6ма по-големи братя, като няма близнаци, а най-големия е с 9 години по-стар от него. Семейството му е богато и е лишаван от малко неща. През първите си 14 години животът му е съвсем нормален, но тогава баща му се изпречва случайно на пътя на престъпния свят и домът им е нападнат от наемни убийци. Той единствен успява да се спаси. За да преживява се принуждава да краде, като показва завиден талант във взломаджийството. Веднъж обаче е заловен от собственика на къщата, в която е влязъл.
Момчето беше седнало на стола, а мъжът седеше на другия. Той беше на около 45г. с къса, леко оредяваща кестенява коса и брада.
- И сега? -попита Лестор - Хванахте ме на местопрестъплението, но ако искахте да извикате полиция досега да сте го направил. Какво тогава?
- Знаеш ли нещо за чародеи или магии и магьосници? - въпросът беше зададен напълно сериозно
- Гледал съм филми и чета доста фентъзи
- Значи почити нищо, да не кажа нищо. Цялостна информация няма да се справя добре да ти дам, но най-важното. Двамата с теб сме чародеи. При това истински. Мислиш ме за луд, нали? - погледът на момчето изразяваше точно това - Откога чуваш глас в главата си? Преди това си имал инцидент.
- От около година - отвърна Лестор. - Тогава за малко да се удавя, а и ме стре... Момент, откъде...
- От къде знам ли? С всички чародеи е така. И повечето имат някаква специална дарба. Аз например мога да разпознавам други чародеи, когато ги видя. Но признавам, че с другите видове ми е трудно.
- Други видове? Да не казвате, че има и извънземни? - лесторовото любопитство се пробуди
- За извънземните нямам представа. А за какво говоряще разбереш ако отидеш там - мъжът подаде на момчето едно листче. - Разбира се може да го хвърлиш и да си останеш в неведение. А сега си свободен да си тръгваш
Лестор стана от стола и излезе от къщата. Отвън се облегна на един кестен и погледна бележката.
"Училище "Слънце и Луна". Хм. нищо не губя ако поне отида да проверя.
Дарба (само за чародеи): Защита предпазваща го от умствени (психични) и емоционални атаки.
Доп: Семейство: няма, домашен любимец: няма, талисман:няма. От 10 годишен се занимава с бойни изкуства. Фен на Междузвездни Войни.
Хоби: Да чете, да тренира и да се разхожда сред природата. Обича да готви, но нагажда рецептите по свой вкус.
Създаване на герой - Първи курс Copyofrobertkof98.th
Създаване на герой - Първи курс Capt1058465692teddybear.th-Алтем, плюшеното му мече





Последната промяна е направена от Лестор Вокил на Чет Май 05, 2011 12:28 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.place-of-magic.darkbb.com
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyСъб Апр 23, 2011 9:37 pm

Бих искала да разбера какво имаш предвид под Психощит? Създаване на герой - Първи курс 811485
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Лестор Вокил
Първокурсник
Първокурсник
Лестор Вокил


Брой мнения : 114
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 28.09.2010
Age : 47

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант: Щит с-у други дарби.
Външен вид:

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyЧет Апр 28, 2011 3:43 am


Не му действат дарби като умствен контрол, четене на мисли и от тоя род. Нещо като на Бела
Върнете се в началото Go down
http://www.place-of-magic.darkbb.com
Алексис Блейк
Първокурсник
Първокурсник
Алексис Блейк


Брой мнения : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 08.05.2011
Местожителство : Навскякъде, където ме пожелаете!

За героя
Вид:
Дарба/Талант:
Външен вид:

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyНед Май 08, 2011 2:57 am

Име: Алексис Блейк

Години: човешки 16 + 3 вампирски месеца

Вид: Вампир

Външен вид: Външен вид: Лекс е доста висока. Близо метър и осемдесет. Слаба е, но не кльощава. Бедрата и бюстът й са оформени доста добре. Походката й е уверена и привлича доста погледи. Има дълга под раменете тъмно кестенява коса, която се спуска на красиви вълни. Очите й са били тъмно сини, но сега са кърваво червени. Тя никак не харесва това. Устните й са светло розови, а зъбите бели и прави. Кожата й е била с приятен меден загар, но сега е порцеланово бяла.

Характер: Някой каже ли й да направи нещо тя ще направи обратното. Не й пука за чуждото мнение и обича да се забавлява. А едно от нейните най - добри забавления е манипулирането на хората с помощта на силата й. Мрази да спори с някого, защото мисли че живота е за забавление, но ако се наложи винаги ще изкара другия виновен. Изключително дръзка е и няма филтър между мозъка и устата, а поради това много хора не я харесват. Обича да прави нещата, които никой друг не се осмелява и е душата на компанията. Невероятно добра актриса е. Може да се разплаче на секундата и да сложи усмивка на лицето си дори ако научи, че най - добрият й приятел е бил най - големият й враг.

История: История: Родена е във Франкфурт, Германия. Когато е на шест годинки родителите й почиват в автомобилна катастрофа и се налага тя и брат й да заминат при баба им - Миранда и дядо им - Джордж.Живеят с тях в Америка за шест години. Тогава Алекс е много щастлива. Всеки ден с брат й си играят, с баба й също, а дядо й разказва на нея и брат й истории за лека нощ. Но тази прекрасна реалност се разбива, когато научават че Миранда е болна от рак. След двегодишно боледуване тя умира, а от мъка й Джордж се самоубива. Брат й е все още непълнолетен и поради това пращат й двамата в сиропиталище. Осиновява я семейство Оушън. Те са богати земевладелци, но не мислят, че могат да се справят й с отглеждането на брат й. Така те се разделят. Живее при семейството за четири години. През това време се образова. Научава още два езика и така вече знае четири - немски, американско английски, френски и руски. Тя обиква семейство Оушън, но иска да намери брат си прекалено много. Затова през една топла нощ бяга от дома си.Търси го със една стара останала от него снимка. След два месеца е почти отчаяна. Мисли си, че никога няма да го намери, но точно тогава вижда някаква сянка в нощта.Последва я и намира красива жена, на не повече от 30. Вампирът има дарбата да чете мисли затова лесно я примамва към себе си. Казва и, че само тя може да й помогне да намери брат си, а Лекс се приближава към нея. Тогава неживата я пита дали би направила всичко, за да го намери и Алекс отговаря положително. В този момент мистериозната красавица я превръща. Когато Лекс се събужда, вече вампир, тя намира на една бележка до нея информация за училището Слънце и Луна. Отначало не мисли да отиде там, но след три месеца кръвопролития решава, че не иска да убива повече.

Талант: Може да накара вампирите да се подчиняват на заповедите й стига да имат пряк очен контакт.

Допълнително: Имала е сибирска хъска - Макс на година и два месеца, когато е живяла при семейство Оушън, но при заминаването си трябвало да я изостави.

Хоби: Часове прекарани в четене на книги и слушане на хубава музика.


Последната промяна е направена от Алексис Блейк на Пет Май 27, 2011 4:50 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyНед Май 08, 2011 11:29 pm

Добре. Одобрена си, само искам да си избереш на кой от видовете можеш да контролираш. Само един. Не може всичките. А и освен това няма повече същества освен вампирите, върколаците и чародеите (които всъщност са хора). Та, одобрявам те, но искам да го промениш.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Джорджина Спенсър
Първокурсник
Първокурсник
Джорджина Спенсър


Брой мнения : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyСъб Юни 04, 2011 9:05 pm

Създаване на герой - Първи курс Weekly_jamiechung_625

Име: Джорджина Спенсър

Години: 18 човешки \ 3 върколашки месеца

Вид: върколак

Външен вид като човек: Джорджина изглежда като всяко друго момиче. Да, ама не. Слаба и не много висока, но с особен чар, тя винаги прави впечатление. Дългата й коса винаги е пусната и обвива малкото й лице. Очите й често са първото нещо, което забелязваш, тъй като са дръпнати и цвета им е жълт. Джорджи често ги подчертава с тъмен грим и понякога доста прекалява, но на нея не й пука. Устните й са плътни и бледо розови, и въпреки, че има хубава усмивка, тя никога не сваля сериозното изражение от лицето си..

Външен вид като върколак: Във вълча форма, тя определено не може да се сравнява с мъжките върколаци, но въпреки това тя също е доста силна и бърза. Козината й е снежно бяла, затова лесно се прикрива когато преследва някой в планините например.

Характер: Когато я видиш на улицата, би си казал, че тя е доста надменно момиче. И донякъде би бил прав...
Характера на Джорджина е труден за разгадаване. Тя е винаги сериозна и нищо никога не й наред. Постоянното мрънкане и суровото й държание, често прави грешно впечатление у събеседника й. Вътрешно в себе си е мила и добра, но заради всичко, което е преживяла, се е опитала за зарови тези качества в душата си. Трудно е да общуваш с нея, тъй като има доста хаплив език и често се случва да осмива някого. Избухлива е и ако я ядосаш много, не се и съмнявай, че ще настъпи Трета световна война. Въпреки, че трябва да защитава хората и да прощава грешките им, те често стават обект на гнева й с наглото си поведение. Въпреки това, рядко някой я критикува и се опитва да и дава съвети, защото тя мрази това. Най-малкото което е, че въобще няма да слуша и ще напусне с бърза крачка. Но това, че мрази да я критикуват, не значи, че тя не го прави. Не, тя със усмивка на лице намира и най-малкият недостатък на всичко около себе си.

История: Точно на Нова година, едно бебе плачело само в дома за сираци в Ню Йорк. Така започнала историята на Джорджи.
Още от малка, тя е разбрала, че няма кой да я обиа и че трябва да се оправя сама. Никой от дома не й казвал какво е станало с родителите й, защо са я оставили, но нея и без това не я интересува. Когато става на 14, започва да усеща, че има доста по развити сетива от обикновенно. Чева шум от радиус 20 км, надушва миризма отдалечи и вижда добре предмети, които са доста да далеч и едно човешко око не би ги видяло много ясно. Въпреки това, Джорджи си внушавала, че може би е нормално, тъй като тя не вярвала в нищо, което не може да види или пипне. Не казала на никой за промените, но другите ги забелязали и започнали да я мислят за някое откачено момиче, което предсказва бъдещето и има свръх способности. Затова често идвали при нея и й досаждали, като я карали да им гледа на кафе или на ръка. Спенсър често се шегувала с тях, като им разправяла първите неща, които й хрумнат. Един ден едно момче от дома ужасно много я ядосало, защото говорело зад гърба й. Тя излязла бясна си запътила към близката гора. Тогава било и първото й преобразяване. За щастие никой не я видял. Седмици наред тя не можела да повярва какво се е случило. Отначало помислила, че може би е луда, но когато се случили още няколко случки, в които тя се преобразява, си променила мнението. За щастие се оказало, че още едно момиче сирак е върколак. Тя разбрала за Спенсър, защото един път била също в гората и видяло преобразяването й. Веднага се запознала с нея и скоро се сближили. Така тя й казала за училището "Слънце и Луна". Джорджина все още била несигурна, но другото момиче я уверило, че там тя ще научи всичко нужно. Така започнало приключението на Джорджи.

Допълнително: Нейна снимка като върколак

Хобита: Разходки и шопинг.


Последната промяна е направена от Джорджина Спенсър на Нед Юни 05, 2011 3:08 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyСъб Юни 04, 2011 11:46 pm

Одобрена. Приятна игра. Създаване на герой - Първи курс 271631
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Xander Storm
Първокурсник
Първокурсник
Xander Storm


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 19.11.2011

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyСъб Ное 19, 2011 8:50 pm

Създаване на герой - Първи курс Jesse_mccartney
Име:

-Здравей! Кой си ти? Познаваме ли се?
Момчето повдигна любопитно очите си, в които играеха пламъците на заинтересоваността, плахо и несигурно представяйки се на непознатата мила дама:
-Аз съм Зандър...Зандър Сторм и се боя, че не се познаваме.

Години:
-Е, Зандър... На колко години си? - въпроса бе кратък и ясен и отговорът му би трябвало да бъде също толкова комплексен и ясен:
-На 16 години съм. - откъснаха се едва-едва думите от устата на момчето.

Вид:
-Видях всичко! Какво си ти?!? Какво си, по дяволите?!? Нормален човек не умее подобни неща! Хайде отговори ми - СЕГА!!! - един ядосан глас се разнесе, порейки въздуха и последното, което Зандър бе успял да види беше отпусното, което се носеше като птица във въздуха.
-Аз...аз...аз съм чародей... Мога неща, които нормалните хора не умеят. - една чиста като елмаз сълза се отрони и се спусна по невинното детско лице.
Външен вид:
-Не мога да повярвам, че ми го причинявате... И то точно на шестнадесетия ми рожден ден. Мразя Ви и не искам повече да ви виждам. УЖАСНИ СТЕ! - думите на момчето се разнесоха във въздуха. Зандър, бърз като стрела се затвори в стаята си и зарови инстиктивно ръцете си в русите си коси. Очите, изпълнени с болка и сълзи блуждаеха из стаята, а атлетичното тяло се носеше от ъгъл до ъгъл грациозно, а развитите ръце хвърляха всичко, което им попадне в схватката. Ризата, бяла като призрак и разкопчана, се носеше ефирно след него, разкривайки мускулестото тяло, на което висеше като ненужен парцал в момента. Беше очудващо как едно момче, високо около 1.75 и тежащо не повече от 73 килограма, сега вилнееше из стаята.
Характер:
-Не разбирам как може да си толкова импулсивен, манипулативен и инатлив като МАГАРЕ на мост! Защо не можеш да си като нормалните чародеи и не спреш да измисляш заклинания, защото винаги се объркват и ефекта е ужасен.
-Правя го Джейкъб, защото искам да прогресирам, а не да се ограничавам само с една обикновена книга, която да ме тегли назад. И никак не съм импулсивен и манипулативен, просто ти лесно се поддаваш.
-Напротив ти си прекалено мил, деликатен и верен приятел, а същевремнно си и толкова себичен и импулсиве... Толкова нахакан и тромав.
-Да,да,да щом го казваш ти значи съм такъв. - Зандър се засмя и направи саркастична забележка, иронизирайки приятеля си.
-Спри с този сарказъм и ирония! Дразнещ си вече!

История:
Раждане на нова надежда
В нощта на Вси Светии, когато всеки бе унесен в свои си мисли и емоции, в една порутена къща се извисява плача на едно малко момченце, което се появява на бял свят и то точно в нощта на подобен празник. Малките ръчички любопитно се размахват, порейки въздуха, а детските очички изучават всичко наоколо, което е ново за тях. Досега те не са имали възможността да се запознаят с обграждащият ги свят и да се начудят на всички тези невероятни и любопитни неща, които сега се разкриват пред тях. Животът за малкия Зандър започва още от раждането му и започва нормалното си развитие, преди да разбере какъв е всъчност той и какво умее да прави.
Надарен
На шестнадесетия си рожден ден, когато децата събираха бонбони, разхождайки се по къщите с думите "Лакомство или номер?", Зандър беше у дома си и празнуваше, разопаковайки подаръци, когато изведнъ така се случи, че заваля проливе дъжд. За щастие той бе краткотраен и децата можеха да излязат навън, за да се позабавляват. Без много да му мисли, Зандър цопна в една локва, а после се загледа в кристалната повърхност. Привлечен от някаква странна сила, той започна да движи ръката си, като успя да издигне известно количество вода. Майка му бе на седмото небе, но дядо му бе много разочарован. Дарбите на момчето бяха открити, а майка му беше изключително щастлива, но за жалост трябваше да отиде в обикновено училище - поредната идея на родителите му. Разбира се Зандър добре се справяше с човешкитее дейности, но нещо в него се променяше... Никой нямаше представа защо така рязко едно момче се превръща в пълната си противоположност. Зандър също нямаше идея, но родителите му знаеха, че самата дарба му оказва влияние и го превръща в това, което станал напоследък - гаден, манипулативен и зле настроен към учителите и учениците. Нямали друг избор освен да го изгонят.
Тийнейджър, изгонен от училище
-Зандър, опасявам се, че нямаш място в елитното ни училище! Характерът и поведението ти не пасват на фона на нашия живот. Съжаляваме изключително много, но няма как да останеш сред нас и минута повече. - Зандър бе толкова ядосан, че го гонят заради подобна дребнавост, че му се искаше да се разкрие и да замрази проклетия директор на мястото му, но пък така щеше да рискува живота си, затова се примири със сегашното си положение и това беше.
Ден преди училище
Зандър бе приготвил нещата си още предишната вечер и нямаше търпение да замине за новото си училище, където щеше да се научи да се контролира и да усвои идеално уменията си. Още преди да замине, майка му му подарява един семеен Гримоар, пълен със заклинания и със сълзи на очи го изпраща в училището, от където щеше да се върне вече добре усъвършенствал се и на ниво... Както на поведението, така и на уменията.

Дарба:

-Какво ще правиш с тази чаша вода? Не виждам смисъла.
-Сега ще ти го покажа. - Зандър се усмихна мистериозно и се съсредоточи над нея. В този миг известно количество вода се издигна във въздуха и започна да се носи като лекокрила птица.
-Но какво...Как...аз...?!?
-Това е моето умение - ХИДРОКИНЕЗА. - провикна се Зандър доволен и седна на дивана.

Допълнително*:

-Напълно ли си сигурен, че това е всичко?
-Не. Има още малко. - тиха въздишка се откъсна от устните на момчето и то изброи най-важното, което бе пропуснал:
-Падам си екстремист, нелепите ситуации са моя специалитет, не пия и не пуша... Падам си по дългите разходки по бреговата ивица и май това е всичко за мен.

Хобита*:
-Имаш ли си някакви хобита.
-Докато съм на училище ми остават единствено уроците и тихите и спокойни разходки в двора и града в близост до училището.


Последната промяна е направена от Xander Storm на Чет Ное 24, 2011 12:19 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyНед Ное 20, 2011 2:28 am

Имаш две основни грешки.

#1. Годините. Откриваш дарбата си на 5, а чак на 16 идваш в училището. Има го в правилата: "2.2. Вампирските/Върколашките/Чародейските години на учениците от първи курс са максимум година. В противен случай те са се научили да живеят с това което са и нямат нужда от обучение. Вампирските/Върколашките/Чародейските години на преподавателите са минимум 10 години. В противен случай те нямат достатъчно опит и няма как да обучават."

#2. Показваш дарбата си пред хората. "-Зандър, опасявам се, че нямаш място в елитното ни училище! Та ти си изрод! Нормалните хора не издигат вода във въздуха, не я запращат срещу учителя си и не я карат да замръзне." Причината да не се показваме пред другите какви сме е за да не разкрият света ни и да не ни убият, а не защото ще ни изгонят от училище.

Нещото което ми хареса е че се представяш като на интервю за работа - с въпроси и отговори, но все пак кажи кой задава въпросите (нямам предвид частта в която говориш с приятеля си, но няма да е зле и да напишеш кой е той).

Пишеш добре, дори бих казала доста добре. Промени тези неща и ще те одобря. Създаване на герой - Първи курс 271631
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Xander Storm
Първокурсник
Първокурсник
Xander Storm


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 19.11.2011

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyНед Ное 20, 2011 2:53 am

Историята е променена и писах, че съм открил дарбата си на 15 години, като известно време съм се упражнявал в дома си... Но все още не съм усвоил достатъчно.
Надявам се вече всичко е наред
Създаване на герой - Първи курс 616699
Върнете се в началото Go down
Рейвън Кроу
Първокурсник
Първокурсник
Рейвън Кроу


Брой мнения : 27
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 19.11.2011

За героя
Вид: Върколак
Дарба/Талант:
Външен вид: Има дълга под раменете коса, която е с светло рус цвят. Очите й са светло кафеви, дотолкова че да да приближават жълтият цвят. Кожата й е светла, тъй като не обича да има какъвто и да е загар. Има добре оформено тяло.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyНед Ное 20, 2011 8:53 am

Име: Рейвън Кроу

Години: човешки 17; върколашки - 7 месеца
Вид: Върколак

Външен вид: Има дълга под раменете коса, която е с светло рус цвят. Очите й са светло кафеви, дотолкова че да да приближават жълтият цвят. Кожата й е светла, тъй като не обича да има какъвто и да е загар. Има добре оформено тяло.
Като върколак: Козината й е чисто черна, така че да може да се скрива преспокойно в тъмното, а очите й придобиват жълтеникав цвят.

Spoiler:
Характер: Импулсивна е и не мисли много като говори, затова често е наранявала важни за нея хора. Мени си настроенията , като носни кърпички – в един момент може да е усмихната и да се лигави, а в другия да стане сериозна. Ядосва се и от най-малкото, а когато това стане, не е добре да се стои около нея. Понякога успява да въздържи гневът си, но не е много често.

История: Живяла е в Канада до 15 години, напрактика е израснала там. Семейство й е голямо ако може така да се каже де. Тъй като произхожда от богат род, Рейвън живее с брат си , сестра си, баба си и дядо си в имението „Кроу”. Може да се каже че почти не познава родителите си, тъй като те постоянно пътуват и се връщат веднъж на 3-4 години.
Родителите й я оставят я почти веднага след раждането й, на баба й и отпътуват. Разказвали са й, че е много е обичала да бъде гушкана от брат Дженсън , който е с 5 години по-голям от нея, но не е харесвала особенно много сестра си Ивейн, постоянно и е дърпала косата всякакви такива. Но като пораства всичко се обръща – с Дженсън постоянно спорят, докато с Ивейн се се разбират много добре.
Малко след като навършва 15 баба й и дядо й я пращат да учи във Вашингтон, по претекст, че след време тя ще трябва да стане сътрудник в тяхната работа и т.н. Намира си една малка спретната къщичка и започва да живее сама. Рейвън си учи, намира си гадже, с което ходят известно време. Докато не идва денят или по-точно вечерта в която и съобщават, че дядо й е починал. Рейвън изпада в състояние смесено между тъга и ярост, но за нейно съжаление яростта наделява. Веднага щом затваря телефона тя отива с стаята си и започва да чупи всичко което и попадне пред очите. Тогава за първи път се трансформира. След известно време тя се запознава с Джон, същият като нея –върколак и той и разказва за училището „Слънце и Луна”. След няколко дни мислене, Рейвън решава да се запишеи за да може да се контролира.

Допълнително*: Брат –Дженсън ; Сестра – Ивейн; Баба –Катрин; Дядо - Ерик; Домашен любимец- черен гарван; Талисман - Пръстен който винаги носи на средният си пръст .
Spoiler:
Слуша много рок, а отскоро и метъл.
Хобита*: Обича да чете книги, да слуша музика и да рисува.

Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyПон Ное 21, 2011 7:32 am

Нямам забележки. Създаване на герой - Първи курс 271631 Одобрена си. Приятна игра.

Само ми кажи как е името на героя ти - Грейс Джоунс или Рейвън Кроу понеже си се регистрирала като Грейс, но поста ти е с името на Рейвън. Пиши ми по ЛС, за да не се получи объркване. Създаване на герой - Първи курс 671530
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyПон Ное 21, 2011 8:23 pm

Зандър, ти си наред. Създаване на герой - Първи курс 271631

До самото откриване на дарбата си - 16 години ти учиш 10 или 9 години в обикновено училище което ще рече че тази част: "Самият той очакваше момчето да прояви способностите си в по-късна възраст, за да може направо да отиде в училище, където да развие дарбите си, а вместо това сега трябваше да пропилее години сред обикновени хлапета. Зандър бе научил от семейството си, че трябва да се контролира и да не се разкрива и стриктно следваше правилата. Той вече бе свикнал с това, каквото е и вършеше "магийките си" само под надзора на родителите си." е излишна. Може да останеш няколко месеца след това в нормално училище, но дарбата ти малко или много ще се отрази на дисциплината ти (както си писал) и да те изгонят заради промяната, но иначе да си бил кротък и добричък като малко писенце. Създаване на герой - Първи курс 676637 [САМО ДАВАМ ПРМИМЕР] ...Искам също да добавиш ръст и тегло във външния си вид и те одобрявам. Създаване на герой - Първи курс 271631
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Линнет Бенет




Брой мнения : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 21.05.2013

Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс EmptyВто Май 21, 2013 2:16 am


Линет Бенет
17
Върколак

Създаване на герой - Първи курс 4cca25acd2cb9f498851c41a0fb82cbb_m

I look ...
Висока около 1.70 със средно дълга коса, която се списка на букли по раменете й. Светла кожа и мили на вид, зеленикави очи. Вечно усмихната от ухо до ухо.
Създаване на герой - Първи курс Jessica-lowndes-beautiful_75739-480x360

Бял, едър вълк с черни очи.
Създаване на герой - Първи курс Tumblr_m7h455lZ051qmr009o1_500

I am...
Лин е доста мила и доброжелателна. Дори във вълчата си форма е кротка и предпочита да не се разправя с никого. Позитивен човек е и дава абсолютно всичко за приятелите си. Обича ягодовите шейкове и новите книги. Обича късните вечери в гората и рисунките. Мрази да я притискат за каквото и да е. Малко е инат понякога.

My story is my life.
Не знам как точно станах върколак. Всъщност спомените ми са доста бледи от тогава. Миналото ми не е розово. По-скоро черно. Преместихме се с майка ми и баща ми в Тулса. Ходих на училище известно време докато...докато баща ми умря. Катастрофира с колата. Майка ми откачи и се опита да пререже вените ми, защото смяташе, че аз съм виновна за смъртта му. Спомням си това най-добре от всичко. Беше нощ и луната простираше ръце навсякъде. Даже беше пълнолуние. Майка ми каза, че ще си направим малка разходка из гората. Влизахме все по-навътре и по-навътре. Попитах я дали ще се връща ме, а тя ми каза, че първо трябва да свърши нещо. Извади малкото си джобно ножче и хвана ръката ми. Аз не знаех какво става, все пак бях едва на десетина годинки. И тогава студеното острие се заби в плътта ми. Чух писък. Всъщност беше толкова глух и далечен, че ми отне минути да разбера, че всъщност писака беше мой. Майка ми изпусна ножчето и избяга, а аз паднах в една пряспа. Кръвта си течеше, а аз не можех нищо да направя. Почнаха да се събират вълци около мен, но нищо не ми правеха. Беше ме страх разбира се, но ги приемах като кученца. След около час се събудих в малка дървена постройка. Не знаех къде сам и защо съм там. Нямах и малката представа кой ми е помогнал. Ръката ми бе превързана и аз по чудо бях оцеляла. В една от стоите имаше сервирана маса. Седнах и се наядох. След това си тръгнах. Преместих се при леля си в Париж, а след това...бях тук. В това училище и бях върколак. Не знам как. Или поне не си спомням. Седмижца по-късно разбрах, че имам брат. Полубрат. Все едно ми беше. И така продължих новият си живот в улището за вампири, върколаци и чародеи.

My family
Полубрат
Братовчедка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на герой - Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой - Първи курс   Създаване на герой - Първи курс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на герой - Първи курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на герой - Първи курс
» Създаване на герой - Преподаватели
» Първи курс
» Първи курс
» Първи курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВАЖНО... :: Герои-
Идете на: