Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първи курс (Общи уроци)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Първи курс (Общи уроци) Empty
ПисанеЗаглавие: Първи курс (Общи уроци)   Първи курс (Общи уроци) EmptyЧет Окт 21, 2010 2:06 am

Първи курс
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Първи курс (Общи уроци) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс (Общи уроци)   Първи курс (Общи уроци) EmptyСъб Дек 11, 2010 11:29 pm

- Please don't stop the music, please don't stop the... - Робъртсън си тананикаше заедно с i-pod-a си докато подскачаше към кабинета по "Изучаване на магическите същества". Може би бе на доста вампирски години, но се чувстваше така всякаш животът е пред нея...но това си беше вярно, все пак бе вампир и все пак беше Робъртсън. Някой трудно би я убил, без позволението й, но това нямаше да се случи защото тя направо бе влюбена в живота. Не би позволила на никой да умре, освен на някой, който иска да изпие кръвта...
- Здравейте ученици! - поздрави Робъртсън когато влезе в кабинета. Тя се усмихна и се представи. - Аз съм Кейтлин Робъртсън. Бих ви казала да ме наричате Кейтлин или Кейт,нооо правилата са такива, че за вас съм професор Робъртсън или професорке! - казах и се засмях. - Както сигурно знаете ще ви преподавам по "Изучаване на магическите същества"...надявам се да си прекараме добре. - сподели тя с учениците и скованите каменни статуи получени от претеснение се превърнаха в отпуснати и усмихнати първокурсници. Кейтлин обожаваше да гледа радоста в очите на другите, а нейните в момента преливаха от щастие, беше доволна, че учениците са я харесали, или поне малко са я харесали. - Днес първо ще поговорим за какво ще учим тази година и от следващият път ще ви преподавам уроци. А в краят на часът бих искала да ми се представите. - Робъртсън каза на учениците и се подпря на бюрото след което скръсти ръце пред гърдите и започна да говори. - Попринцип ще изучаваме вярванията за нас. На пример някои хора смятат, че вампира се прогонва с чесън или пък тиква, или че върколака е човек, който при пълнолуние става целият космат и убива хора, и че може да го изгоните със сребо или сребърна лъжица или пък че чародеите са вещици и вещери, които убиват демони и живеят на небето при боговете. Е както знаете не е така, но сигурно има неща които не са ви ясни за вас, неща които не знаете за себе си или пък неясности, които ... искате да са ясни!? - преподавателката повдигна вежда и зачака въпроси, но такива нямаше. Тя погледна телефона си и видя, че до края на часът остават само 10 минути. - Добре първокурсничета, сега е време вие да ми се представите! - Кейтлин го каза с такава радост в гласа, след което всички ученици се представиха и звънецът би.
- Свободни сте, днес няма да ви дам домашни! - каза Кейт и излезе след като всички се ометоха...
Върнете се в началото Go down
Аманда Дестини
Първокурсник
Първокурсник
Аманда Дестини


Брой мнения : 31
Points : 35
Reputation : 0
Join date : 29.09.2010

За героя
Вид:
Дарба/Талант:
Външен вид:

Първи курс (Общи уроци) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс (Общи уроци)   Първи курс (Общи уроци) EmptyНед Дек 12, 2010 4:46 am

Какво да облека... Какво да облекаа... Дообре. Сините дънки. Може би. ,,Сивата или лилавата блузка?" запитах се пред огледалото. Лилавата! Обувки. Обувки. Обувки. Един брой? ... Втоори брой - взех чифта си лилави кецове и отново се погледнах в огледалото. Супер!

Вървях по коридорите на новото си училище с усмивка, със любимите си кецове, със слушалки в ушите и музика дънеща от Sony Ericsson W980 вързан с хиляда кабелаци около врата ми стигащи до ,,тапите" (както ги наричаше майка ми) в ушите ми. Потропвах си докато вървя. Даже не мога да обясня как го правех.

Ето че стигнах. Стаята по ,,Изучаване на магическите същества". Абе името не беше много правилно, ама карай. Та влизам си аз и си заемам мястото което си набелязах още когато бутнах вратата. На третия чин - посредата. На задният чин стоеше един, както личеше по външният му вид, върколак и с когото вече се бяхме засичали. Видяхме се в голямата зала. Казваше се Кристиан Донаван.
- Здравей. Аз съм Аманда. Помниш ли ме? - той само поклати глава без дори да ме погледне. Драскаше нещо по тетрадката си. В този момент професорката влезе и ни се представи. През цялото време смушах нещо от рода на легенди и митове за които бях вече чела в интернет и детските книжки. Каква беше ползата от тях, така и не разбрах. След като приключи с всичко ни отдели време да се представим. Когато свършихме, звънецът удари и излетяхме от стаята един след друг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първи курс (Общи уроци) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс (Общи уроци)   Първи курс (Общи уроци) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи курс (Общи уроци)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първи курс
» Първи курс
» Първи курс
» Първи курс(общ урок)
» Вампири Първи курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: