Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Училищна програма

Go down 
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Училищна програма Empty
ПисанеЗаглавие: Училищна програма   Училищна програма EmptyСря Сеп 22, 2010 4:05 am

Тук ще се вписва училищната програма на всички курсове. Моля, учениците да пишат постовете си в часа и да предават домашните на време. Същото се отнася за преподавателите. Дала съм ви възможност да си изберете ден от седмицата удобен за вас, да пишете. Спазвайте срока.

Също така. За тези които не са разбрали все още. Когато един преподавател напише урока, например в Понеделник, учениците имат една седмица да пишат в удобен за тях ден. След което следващият Понеделник, преподавателят отново пише пост, за следващият час.

Ето пример:
Седмица 1:
Пост на преподавател (начален пост, урок №1) - Понеделник
Пост на ученик (втори, трети,..., десети... пост, към урок №1) - Вторник, Сряда, Четвъртък, Петък, Събота, Неделя;
Седмица 2 (край на урок №1):
Пост на преподавател (начален пост, урок №2)
Пост на ученик (втори, трети,..., десети... пост, към урок №2) - Вторник, Сряда, Четвъртък, Петък, Събота, Неделя;
Следователно можете да пишете във всеки един ден от седмицата, стига следващият урок да не е предаден. (Същото се отнася и за домашните!)Тогава означава че сте отсъствали от часа, а поста ви трябва да е за урок №2 при условие че е предаден. НО, не можете да пишете ВИЕ началото на урок №2 тъй като не знаете какво ще се преподава...
Ами мисля че го казах достатъчно ясно.


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Нед Окт 24, 2010 5:54 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Училищна програма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищна програма   Училищна програма EmptyНед Окт 10, 2010 1:32 am

ПЪРВИ КУРС:

Понеделник - ~*Трансформация (върколаци)*~
Вторник - ~*Усвояване на магията (чародеи)*~
Сряда - Хранене и оцеляване ( вампири )
Четвъртък - Да се впишем (вампири и върколаци)Магии и заклинания (чародеи)
Петък - Изучаване на магическите същества (вампири, върколаци и чародеи)
Събота - Минало, настояще, бъдеще (вампири, върколаци и чародеи)
Неделя -
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Училищна програма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищна програма   Училищна програма EmptyЧет Мар 31, 2011 11:03 pm

Понеделник:
Хранене и оцеляване

Вторник:
Трансформация

Сряда:
Магии и заклинания

Четвъртък:

~~~
Петък:
~~~
Събота:
Усвояване на магията

Неделя:
Да се впишем
Минало, настояще, бъдеще

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Sponsored content





Училищна програма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищна програма   Училищна програма Empty

Върнете се в началото Go down
 
Училищна програма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВАЖНО... :: За училището-
Идете на: