Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Реката   Реката EmptyСря Сеп 08, 2010 4:32 am

Реката Old20r10

Реката пресичаше цялата гора и завиваше някъде и тръгваше към океана. Речните камъни които сякаш бяха самата река - бяха толкова на гъсто че водата трябваше да си проправя път над и отстрани тях, често бяха обект на настъпване и скачане върху им. Новородените обичаха да вървят по големите камъни. Беше им забавно да знаят, че нищо няма да им се случи. Че няма да се подхлъзнат. Освен това свежият въздух идеално се съчетаваше с природата наоколо. За това повечето върколаци и чародеи сядаха близо до брега на реката и си говореха с часове.


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Съб Апр 09, 2011 3:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Карли Милър
Първокурсник
Първокурсник
Карли Милър


Брой мнения : 31
Points : 38
Reputation : 0
Join date : 19.10.2010

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyПон Окт 25, 2010 12:39 am

След настаняването си в училището реших да поогледам. Учебната година все още не бе почнала, а денят беше хубав и не мислех да го пропилявам.
Скоро се озовах в гората. Ходих само напред докато не чух шум от река. Чувах как водата препуска надолу и се впуснах към шумът. Не след дълго бях там. - Ехааа! - въздъхнах. Мястото беше толкова красиво. Хареса ми адски много. Мислех това да е моето тайно местенце на което да идвам когато ми е тежко, когато просто не съм в настроение или съм тъжна, което беше често явление при мен.
Изведнъж мислите ми бяха прекъснати от някакъв шум, а именно този на стъпки. " Е до тук бяхме с тайното местенце" помислих си след което се изправих и заех бойна поза. Приклекнах и изръмжах и след това....
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Първокурсник
Първокурсник
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 23
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 24.10.2010
Age : 28

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Има дарбата да предизвиква чувство за разврат и отмъстителност в околните
Външен вид:

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyПон Окт 25, 2010 1:45 am

Дмитрий,по незнайни за него причини бе пристигнал точно тук.Наскоро бе излязъл от затвора и наскоро бе станал вампир,та затова се радваше изключително много на свободата си и на възможността да тича без да го гонят.Признаваше,че не бе много правилно да се забърква в престъплението,но не съжаляваше.Гледката на цяло горящто селце беше неуписуемо готина и разбира се някой супер болен ум можеше да роди такава идея.Та май и Дмитрий спадаше в тази графа на супер болните.
Вървеше по брега на реката,уж внимателен,внимателен.Гледаше си в краката.Тогава забеляза едно момиче с руса коса и красиво лице.
Мъжът в него си каза думата и Дмитрий забърза,за да я настигне и тогава "Пляс".Стъпи на криво и се озова цопнал по задник в реката и целият мокър до кости.
Върнете се в началото Go down
Карли Милър
Първокурсник
Първокурсник
Карли Милър


Брой мнения : 31
Points : 38
Reputation : 0
Join date : 19.10.2010

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyВто Окт 26, 2010 5:01 am

"Пляс" нещо се чу иззад мен и се затичах, за да видя. Беше на не повече от 20 метра зад мен. Видях едно момче което очевидно беше паднало в реката.
- Добре ли си? - попитах го и той кимна лекичко. Подадох му ръка, за да се изправи и след като го направи му се представих. - Аз съм Карли по между другото! Ами ти? Как се казваш? - попитах непознатото вампирско момче. Усмихнах се и зачаках отговорът му.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Първокурсник
Първокурсник
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 23
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 24.10.2010
Age : 28

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Има дарбата да предизвиква чувство за разврат и отмъстителност в околните
Външен вид:

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyСря Окт 27, 2010 1:31 am

-Мамка му.-изруга Дмитрий и пое ръката на красавицата.
Изправи се.Беше целият мокър и толкова щастлив,че е паднал във водата,че изражението му не можеше да бъде по-посърнало.Нали уж вампирите не бяха непохватни?Е,явно Мария е забравила да му спомене,че повечето вампири са непохватни и той не е от тези вампири.
Хвана краят на тениската си и почна да изтисква водата от от дрехата,докато слушаше мелодичния глас на вампирката.
-Аз съм..Дмитрий.-трябваше му малко време,за да пусне мократа си тениска и да избърше ръце,но осъзна,че няма от къде,та докато се сдрависваха поомокри дланта й.-Приятно ми е да се запознаем,Карли.
Пусна една усмивка.
Върнете се в началото Go down
Карли Милър
Първокурсник
Първокурсник
Карли Милър


Брой мнения : 31
Points : 38
Reputation : 0
Join date : 19.10.2010

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката EmptyВто Дек 07, 2010 9:38 pm

- Аз съм Дмитрий. Приятно ми е! - представи се вампирското момче. След като говорихме малко погледнах часовника си и видях, че е време да тръгвам. Балът започваше съвсем скоро.
- Хей аз ще трябва да потеглям... за бала! - съобщих на Дмитрий и той кимна. - Ти ще идваш ли? - попитах го. - Всъщност ако идваш ще се видим направо там. Чао! - казах и потеглих с вампирската си скорост към балната зала!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: