Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Даре мо Най

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
проф. Най
Преподавател
Преподавател
проф. Най


Брой мнения : 34
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 09.11.2011

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Младо момче, с тренирано тяло, късо подстригана кестенява коса. Винаги носи дънки, тениска и коженото си яке отгоре. Нормална височина за годините си и доста добро телосложение. Има татуйровка на гърба, на която пише
Външен вид: Контрол над времето. Може да го забавя, забързва или направо да го спре.

Даре мо Най Empty
ПисанеЗаглавие: Даре мо Най   Даре мо Най EmptyПон Ное 14, 2011 12:29 am

Еми от къде да започна. Казвам се Златин - yeah it sucks - на мноого години съм.. но на малко от форумите. Играх около 2 години и се отказах, щото не мисля че ще спечеля нищо от това освен образи на приятели, който в реалния живот са.. съвсем други. Сега пак се опитват да ме запалят, но някак си не ми се занимава. Пиша в един-два форума и усещам как когато стане ултра скучно се сещам за тях. Сега съм тук заради друг потребител и форумчето ми харесва и за това мисля да поостана. Не е много живнало, но след едно изкуствено дишане уста в уста ще го съживим.... Така а сега за мен... ми не по-знавам по-голям идиот, който се забелязва от далече. 14 години живях и учих в Павликени (В.Търновско) след това още 5 в Г.Оряховица и сега... 1ва година студент във ТУ Варна. Уж ще ставам капитан на кораб. Какво мислят другите за мен.. ми много са малко хората, който ме харесват.. а само 1 на който му пука за мен... на мен ми пука само за този човек и.. колата ми. Обожавам коли, аниме и... абе луд съм. Според другите съм забавен, защото постоянно казвам някоя простотия, която ще ги разсее.. Според мен просто се правя на интересен. Най-важното за мен ли? Това ще да е Додж Чарджър и Додж Чалънджър Даре мо Най 271631
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Даре мо Най Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даре мо Най   Даре мо Най EmptyЧет Ное 24, 2011 9:11 am

Здравей, Злато, и добре дошъл! Аз съм Алекс... един въпрос:
Кой потребител те замъкна насам?
Върнете се в началото Go down
проф. Най
Преподавател
Преподавател
проф. Най


Брой мнения : 34
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 09.11.2011

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Младо момче, с тренирано тяло, късо подстригана кестенява коса. Винаги носи дънки, тениска и коженото си яке отгоре. Нормална височина за годините си и доста добро телосложение. Има татуйровка на гърба, на която пише
Външен вид: Контрол над времето. Може да го забавя, забързва или направо да го спре.

Даре мо Най Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даре мо Най   Даре мо Най EmptyЧет Ное 24, 2011 6:17 pm

Отговор: Професора, с който искаш да .... си поиграеш Даре мо Най 676637:D
Демек: проф. Джунг
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Даре мо Най Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даре мо Най   Даре мо Най EmptyПет Ное 25, 2011 1:31 pm

Как ти казват? Как искаш да ти казвам? Злато, Злати, Златин?
дай примери на аниме, което харесваш.
Джунг в реалния живот ли го познаваш или е форумски приятел?
Дразни ли те, когато ти задават много въпроси? Защото, предупреждавам, аз задавам много.
проф. Най написа:
В България водят книгата като "Игри на глада" и да.. всеки ще се сети, коя е Сузан Колинс дори и без превод. Любимите ти жанрове са.. фантастика, научна-фантастика, романтика и ужаси. Това звучи.. добре...
Ъ? Какво?! Какво звучи добре? Защо звучи добре? Какво имаш предвид?
проф. Най написа:
Как 13 годишно лапе, като теб.. може да размишлява толкова зряло над различни въпроси - и да.. пак си много отворено... - Какво четеш, гледаш, правиш, за да си толкова ... порастнала?
Какво имаш предвид? Аз отговорих според това, което мисля, но бих желала да знам теб какво те е шокриало/ти е направило впечатление...
Други въпроси-после, че стана 12 и половина и то вярно, че утре сме на даскало с пижама и мога да спа по математика, ама предпочитам да не.
Върнете се в началото Go down
проф. Най
Преподавател
Преподавател
проф. Най


Брой мнения : 34
Points : 36
Reputation : 0
Join date : 09.11.2011

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Младо момче, с тренирано тяло, късо подстригана кестенява коса. Винаги носи дънки, тениска и коженото си яке отгоре. Нормална височина за годините си и доста добро телосложение. Има татуйровка на гърба, на която пише
Външен вид: Контрол над времето. Може да го забавя, забързва или направо да го спре.

Даре мо Най Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даре мо Най   Даре мо Най EmptyПет Ное 25, 2011 4:37 pm

проф. Фейронин написа:
Как ти казват? Как искаш да ти казвам? Злато, Злати, Златин?
Еми казват ми Злато, но повечето ме наричат по никнейм-а Даре
дай примери на аниме, което харесваш.
Soul Eater, Ao no Exorcist, Bleach, Darken than Black, Basquash!, Naruto -абе щом главния герой е различен от другите.. и най-вече ако е готин с глупостта си, като мен... анимето ми допада :Д:Д
Джунг в реалния живот ли го познаваш или е форумски приятел?
Запознахме се от форумите и вече сме приятели и на живо
Дразни ли те, когато ти задават много въпроси? Защото, предупреждавам, аз задавам много.
Задавай колкото искаш. Нямам нищо против да отговарям...
проф. Най написа:
В България водят книгата като "Игри на глада" и да.. всеки ще се сети, коя е Сузан Колинс дори и без превод. Любимите ти жанрове са.. фантастика, научна-фантастика, романтика и ужаси. Това звучи.. добре...
Ъ? Какво?! Какво звучи добре? Защо звучи добре? Какво имаш предвид?
Имам в предвид, че повечето деца на твоята възраст четат списание "Браво" по цял ден са у фейсбука и почти не се замислят над граматиката си. 10 годишния ми брат е по-зле от теб в българския... и мисли само за тъпи работи в нета...
проф. Най написа:
Как 13 годишно лапе, като теб.. може да размишлява толкова зряло над различни въпроси - и да.. пак си много отворено... - Какво четеш, гледаш, правиш, за да си толкова ... порастнала?
Какво имаш предвид? Аз отговорих според това, което мисля, но бих желала да знам теб какво те е шокриало/ти е направило впечатление...
Направи ми впечатление, че имаш доста добър избор на жанр. То и четирите жанра са ми любими - Романтика (така се създава един истински джентълмен), Научната-фантастика или фантастика помага на въображението ти да се развие и така.. аз мога да създам собствен свят в главата си, докато просто лежа и гледам тавана.. това е доста яко.. нали? и накрая ужасите - ако искам да не ме е страх от тъмното трябва да се науча да се справям и със страшните чудовища от филми и книги.. Ако едно 19 годишно хлапе ще използвам фраза от филма "Real Steel" в който Hugh Jackman каза "Bring it on!" и аз много се изкефих..
Други въпроси-после, че стана 12 и половина и то вярно, че утре сме на даскало с пижама и мога да спа по математика, ама предпочитам да не.
Сериозно ли ходите на даскало с пижамите?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Даре мо Най Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даре мо Най   Даре мо Най Empty

Върнете се в началото Go down
 
Даре мо Най
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Представи се!-
Идете на: