Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Постижения - точки

Go down 
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Постижения - точки Empty
ПисанеЗаглавие: Постижения - точки   Постижения - точки EmptyЧет Мар 31, 2011 10:36 pm

Учениците ще получават точки при всяко едно отлично постижение. Например:
1. Ако всичките му постове в часовете, са изрядни и получава отличен за всеки час, ученикът получава 50 точки за вида си.
2. Ако спазва всяко едно правило във и извън учебно време (в часовете, другите стаи, дворовете и навсякъде другаде), и до сега не е наказван по никое от написаните правила, то ученикът също получава 50 точки за вида си.
3. Ако се е записал за всички незадължителни предмети и не е отсъствал от нито един от тях, то тогава отново получава 50 точки.
4. Ако участва в игри (които все още не са дообмислени), и печели в 2 от 3 случая, то тогава допълва към вида си отново 50 точки. При загуба, не се отнемат точки!
5. При наказание на ученик, ако той изпълни задачата си правилно и в срок получава 20 точки за вида си.

Всеки потребител може да получи точки ако допринесе по някакъв начин за форума.

ТОЧКИ МОГАТ ДА СЕ ОТНЕМАТ САМО ПРИ НАРУШЕНО ПРАВИЛО И НЕИЗПЪЛНЕНО НАКАЗАНИЕ, а те се вписват в темата ,,Наказания"!

Администраторите вписват точките които потребителят си е заслужил. Ще процедираме ето така:

Име:
Вида му:
Ранга му:
Постижение:
Точките които му се дават:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
 
Постижения - точки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Постижения...Точки
» Точки . . .
» Точки ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВАЖНО... :: За училището-
Идете на: