Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Въпросчета около форумчето...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyВто Дек 21, 2010 8:37 am

Ей, то къде без такава темичка...
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyВто Дек 21, 2010 8:42 am

Имам въпрос: може ли да внасяме промени във форума, ние, админите, например да сменим някоя картинка или да направим нов подфорум в игрите и т.н., без да се допитваме до нашите скъпоценни директорки? Защото бях намерила супер картинки, на всичкото отгоре анимационни, за мейл и ЛС, ама не знам дали мога да сменям...
Върнете се в началото Go down
проф. Медроу
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
˙·◦•◦●۪۫To love something is to want it to live۪۫◦•◦·˙
проф. Медроу


Брой мнения : 76
Points : 102
Reputation : 1
Join date : 01.09.2010
Age : 27
Местожителство : Where the sun is raising...

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Пия и човешка и животинска кръв. Манипулация на спомените, обичам дарбата си. Мога да припомням разни случки на жертвите си или просто да изтривам спомените им, или да им ги прожектирам като видения.
Външен вид: Дълга до средата на гърба ми руса коса, кожа по - бледа от тази на обикновен вампир, големи кафеви очи, ласкава и запленяваща усмивка.

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyВто Дек 21, 2010 2:50 pm

Ами, аз не съм особено съгласна. Мисля си, че промяна в изгледа на форума без допитване до Ицето, то и мен ме е страх да си играя без позволението и. Това е мойто мнение де, Яница не е ясно кога ще се появи но ще я питам и ще ви кажа нейното мнение или тя ще пише. Въпросчета около форумчето... 671530
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyЧет Дек 23, 2010 5:27 pm

Ами бих искала да видя тези картинки, за да реша понеже самият изглед на форума е специален. Всичко както виждате е в един тон синьо-сиво-зелено. А за теми и подфоруми няма проблем стига да са съгласувани с изгледа на всяка една тема и форум/подфорум. А Крисенце. Слънце. Направила съм те зам.директорка защото съм сигурна че ще взимаш правилните решения без моя помощ така че каквото те питат можеш да отговаряш и без да ме молиш за съгласие Въпросчета около форумчето... 271631
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyЧет Дек 30, 2010 10:42 pm

Май съм само аз неразбралата... някой може ли да ме светне как се оценява? Или поне да ми даде някъв линк? Изтърсих целия тукушен подфорум, нищо не намерих... съжелявам...
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyПет Дек 31, 2010 2:12 am

Въпросчета около форумчето... 676637 абе имаше го някъде. Пишеше нещо като на всичко се получава оценка и като в реално училище накрая средноаритметично се смята и ако оценката е над 4,50 или нещо такова, ученикът преминава. ама не съм сигурна, ще трябва да потърся.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Сарафина Дюшан

Сарафина Дюшан


Брой мнения : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 05.12.2010
Age : 27
Местожителство : Neverland

За героя
Вид: Вампир
Дарба/Талант: Свръхчувствителност за присъствието на хора, вампири, чародейци, върколаци... Когато край нея има някой тя усеща неговите емоции, движения, вижда израженията, които се изписват на лицето му, много по-ясно от останалите вампири. Колкото по-близо е някой, толкова по-силно го усеща и някои усеща по-силно от други.
Външен вид: Среднодълга червена коса; големи тъмночервени очи; високо слабо тяло; смъртнобяла кожа; плътни розови устни; равни бели и много здрави зъби

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyПон Яну 17, 2011 9:38 pm

Добре, моят герой беше поправен, съжалявам, че беше с такова огрооомно закъснение.
Сега, ако ме одобрите, да пиша ли някакви уроци последно или да си чакам до следващата учебна година?
И имам ли право да ви разпространявам банера, въпреки че форумът не е мой?
Върнете се в началото Go down
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyВто Яну 18, 2011 7:53 am

Не, не се записваш, после, предполагам, ще пуснем нова тема.
Да, можеш(за банера).
А за героя ще видя след секунда, добре, че си каза...
Върнете се в началото Go down
проф. Робъртсън
Преподавател
Преподавател
проф. Робъртсън


Брой мнения : 110
Points : 171
Reputation : 0
Join date : 02.09.2010
Age : 27

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyПет Яну 28, 2011 2:49 pm

И така...понеже наближава началото на годината имам 2 въпроса....

Първо... къде да пускаме конспектите, за да ги видят и другите преподаватели и да кажат дали са съгласни с тях...
Второ...как ще оценяваме? В смисъл има ли си няква скала, нещо такова ддз к'во...????
Върнете се в началото Go down
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... EmptyСъб Яну 29, 2011 11:17 pm

Ами всъщност има но не помня точно къде го писах. Но някъде бях казала че се оценява по скалата от 2 до 6 (като в училище) но само домашните. Участието в час не е за оценка. Както и когато завършваме годината се смята средно аритметично и например ако даден ученик има 5 5 3 6 (примерно) ученикът има 4, 75 и за годината има 5. С двойка за годината ученикът не преминава!

А за конспектите - по ЛС на всички преподаватели едновременно, а можеш и само на мен, проф. Медроу и проф. Брекдаун.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Sponsored content





Въпросчета около форумчето... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета около форумчето...   Въпросчета около форумчето... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпросчета около форумчето...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: