Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Правилца...

Go down 
АвторСъобщение
проф. Фейронин
♥Don't be fooled by my doll face!♥
♥Don't be fooled by my doll face!♥
проф. Фейронин


Брой мнения : 179
Points : 226
Reputation : 2
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Местожителство : Far far away

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант:
Външен вид:

Правилца... Empty
ПисанеЗаглавие: Правилца...   Правилца... EmptyНед Ное 21, 2010 10:45 am

Няма да ви попречетат, така и така не ги спазвате... но все пак:

1. Без псувни. Изключено. Аз самата знам може би повече от вас и при това може би на повече езици. Но тук няма да се състезаваме, освен ако не искате да ви понижа оценката.
*Забележка или по-точно пояснение: някои псувни, които не са насочени към определен човек или същество и които са станали почти думи-паразити, например "Мамка му!", "Да се не види!", "По дяволите" ще ви позволя. Но тях айде не ги пишете с големи букви, о.к.?

2. Мтака... домашните са три вида - РП в час, домашно или и двете... ще избягвам третия вид, като ви го давам на първия урок ЗАЩОТО СА ДВА УРОКА, БЕ ХОРА! Пояснение за втория вид:
а) по ЛС. Задължително
б) без РП не очаквайте голяма оценка... задължително е и това. Дори и да е есе, искам нещо от сорта(пример!):
" Еди-кой-си се запъти към общата стая след уморителния час по "Да се впишем". Бяха учили еди-какво са... тъпа тема, сериозно! Учителката не можеше ли да измисли по-добра?
И така, сега имаше някво тъпо есе да напише. Да полудее човек.
- есе, цяло или рабито на части от различни мненийца, дъвчения на хамикал и т.н.(предпочитам втория вариянт) -
Уф, беше му заело повече време отколкото си мислеше. Както и да е. Поне го беше свършил."
Това е кратък вариянт, който ви написах за две секунди. И тва няма да вземе добра оценка, ама по-добре това отколкото без РП.
в) Не ми пука какво ще пишете за мнение за урока. Или дали въобще ще пишете.

3.Забвлявайте се! 2-3 поста как не ви е харесало в час, о.к., но не всичките. Ако трябва си драскайте през урока(на практиката).

4. Позволявам да се сприятелявате, но това далеч не означава, че изписвате 5 реда с чат и сте готови. Оценката за такива неща, ако има, ше е ужасен, максимум слаб. По-добре не ми пишете.
Върнете се в началото Go down
 
Правилца...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: