Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Допринесли за форума

Go down 
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Допринесли за форума Empty
ПисанеЗаглавие: Допринесли за форума   Допринесли за форума EmptyНед Окт 24, 2010 3:33 am

Тук ще се вписват имената на потребителите допринесли по някакъв начин за форума. Идея за нови теми из училище също ще се вписва, както и обновяването и модерирането на изгледа и стила на форума. Всеки допринесъл по някакъв начин (я с идея, я с нещо друго), ще бъде вписван в тази тема.

П.П.: Нови теми в Свободната зона не се зачитат. То е някаква ваша си идея която мислите, че ще е интересна и за останалите и не се нуждае от удобрение. Зачитат се такива които се намират из училището, двора или някъде из самата игра. Пак повтарям. Свободната зона не е към училището и добавянето на нови теми не се зачита като обновяване и модериране на форума и училището. Потребителите нямат право да създават теми. Могат да споделят идеята си и ако администраторите я удобрят, тя ще бъде добавена.


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Сря Окт 27, 2010 3:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Допринесли за форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допринесли за форума   Допринесли за форума EmptyНед Окт 24, 2010 4:13 am

проф. Норт


Искрени благодарности! Помогнахте за обновяването на форума. В трудният момент и конфликта който имахме със форум ,,Нореан", вие бяхте тук и помогнахте да решим проблема. От този ден, форумът не беше вече по сагата ,,Здрач", каквато беше първоначалната идея, а се превърна в училище за вампири, върколаци и чародеи. Благодарим, аз и всички потребители!

Добавят се 30 точки към вида на чародейте


Последната промяна е направена от проф. Ведет на Нед Окт 24, 2010 6:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Допринесли за форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допринесли за форума   Допринесли за форума EmptyНед Окт 24, 2010 6:52 am

проф. Робъртсън


Благодаря, че отделихте време и нерви, за да обновите изгледа на форума ни... Също така, благодаря че добавихте Есенната градина към двора на нашето училище!

Добавят се 20 точки към вида на вампирите
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Sponsored content





Допринесли за форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Допринесли за форума   Допринесли за форума Empty

Върнете се в началото Go down
 
Допринесли за форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: