Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ТЪРСИМ ПРЕПОДАВАТЕЛИ И ЗАМЕСТНИЦИ! Не можем да започнем учебната година ако няма поне 4 преподавателя и 10 ученика!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първи курс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Първи курс   Първи курс EmptyСъб Окт 02, 2010 3:05 am

Първи курс
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс   Първи курс EmptyСря Дек 08, 2010 3:43 am

- Здравейте на всички! - Каза Анжел когато влетя в стаята без дори да погледне класа, прелистваше някакви документи. Когато вдигна глава видя само една чародейка. Явно останалите бяха закъснели. - само ти ли си? - момичето поклати глава. - Аз съм Анжел Ведет. Мисля че се видяхме на бала.
- Да. - директорката позна този глас.
- Момичето с ,,Якоо"-то - усмихна се преподавателката?
- Да. Казвам се Аманда Дестини.
- Да, виждам. Е, госпожице Дестини. Да започваме. - чародейката отново поклати глава въпреки че това не беше въпрос. Тя извади няколко листа, от чантата си, прихванати с кламер. Най-отгоре пишеше ,,Чародеи". Явно беше се подготвила предварително. - Може би това няма да ти трябва за този час. Все пак, похвално че си се подговила допълнително... Добре най-важното за усвояването на магията е да не се прави пред хора. Те могат да го видях и когато видят нещо подобно, става опасно защото могат да разкрият всички видове и ,,митологични създания" както пише за нас в детските приказки. Тогава ще се опитват да ни изследват, да правят опити и най-вече ще се страхуват от нас и ще се опитват да ни унищожат. Но когато разберат че вампирите и върколаците са безсъмртни ще ги предизвикат и целият човешки род е напълно възможно да изчезне. - след което някой отвори вратата и бавно влезе в стаята като зачака преподавателката да му каже да седне.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Лестор Вокил
Първокурсник
Първокурсник
Лестор Вокил


Брой мнения : 114
Points : 114
Reputation : 0
Join date : 28.09.2010
Age : 47

За героя
Вид: чародей
Дарба/Талант: Щит с-у други дарби.
Външен вид:

Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс   Първи курс EmptyСря Дек 08, 2010 5:54 am

Лестор се изкачваше по стълбите прескачайки през едно стъпалата. Беше се успал и съответно закъснял за първия час. - Усвояване на Магията. И само да отбележим, че и в нормалното училище му се бе случвало да закъснява, но рядко се успиваше. Даже почити никога. Както и да е. Важното е, че се изми, облекчи и облече, раницата му беше готова предварително. И сега беше пред вратата на кабинета. Почука, отвори и влезе. Вътре бяха Аманда и явно учителката
- Добро утро - поздрави Лестор стоейки до вратата.
Върнете се в началото Go down
http://www.place-of-magic.darkbb.com
проф. Ведет
~Be proud of who you are~
~Be proud of who you are~
проф. Ведет


Брой мнения : 496
Points : 1030
Reputation : 0
Join date : 27.08.2010
Age : 28

За героя
Вид: вампир
Дарба/Талант: контролира действията на другите
Външен вид: Като човек имах кестенява коса спускаща се почти до кръста ми и кафви очи. Кожата ми беше светла. Като вампир съм по-висока и много по-слаба, с около 10 килограма.

Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс   Първи курс EmptyПон Дек 13, 2010 7:31 am

- Заповядай. - подкани тя, момчето стоящо пред директорката. - Та както казвах, прекалено е опасно да се показва магия пред хората. Дори и да не я видят, дори и да са на километри от вас, ако е пряко насочена към някого, той може да я усети. Едва ли ще разбере какво точно става тъй като ще има ужасно главоболие което трае може би седмица, две, дори и повече, но когато отиде на лекар и разберат че това главоболие не е причинено от нищо, е възможно нещата да се усложнят и отново всичко ще се разкрие... Добре, толкова за днес. Свободни сте, нямате домашно. - усмихна им се Анжел и излезе с танцова стъпка от стаята.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002530551966
Sponsored content





Първи курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи курс   Първи курс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първи курс
» Първи курс
» Първи курс(общ урок)
» Първи курс (чародеи)
» Първи курс(общ урок)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Архив :: Архив-
Идете на: